Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Çim Biçme

Anasayfa >Çim Biçme

Çim Biçme

Konya’nın tüm ilçe ve semtlerine profesyonel temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirket olan Asıl Temizlik firması, 2015 yılında kurulan ve 5 yıl boyunca sektöre yatırım yapan bir işletmedir. Bugün geldiği aşamada ev, okul, iş yeri, hastane, yurt gibi farklı alan temizliklerini uzman ekibiyle gerçekleştiren firma, bahçe düzenlemesi, dış cephe temizliği ve çim biçme hizmeti de vermektedir. Çim biçme Konya olarak tüm kişi ve kurumların bahçe düzenlemesine yönelik taleplerini karşılamaya gayret etmektedir. Kullandığı ileri teknoloji çim biçme makinesi ve teknikleri sayesinde, site içi alanların, hobi bahçelerinin, iş yeri veya villa bahçelerinin çim kesme, bakım ve onarımına dair tüm peyzaj düzenlemelerini gerçekleştirmektedir. 

Kışın kuruyan ve solan çiçeklerin yeni fidanlarla değişmesi, ağaçların budanması ve baharla birlikte yeni çiçeklerin ve çimlerin ekilmesi, büyüyen çimlerin kesilmesi gibi bahçe düzenlemesine dair tüm detayları profesyonel ekibiyle gerçekleştiren Asıl Temizlik firması, düzenli müşterilerine uygun fiyatlarda çim biçme hizmeti vermektedir. Bahçe işlerinde deneyimli personeli bulunan firma, düzenli sulama, gübreleme, ilaçlama, budama, çim biçme gibi işleri profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Çim biçme Konya şeklinde yapılacak aramalarda karşınıza çıkacak ilk firmalardan olan Asıl Temizlik firmasının verdiği yüksek kalite hizmeti; kullandığı ileri teknoloji çim biçme makinesi ve deneyimli personeliyle sağlanmaktadır. Kaliteli, titiz ve güvenilir hizmeti oldukça makul ücretler karşılığında müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda kendisiyle iletişime geçen kişi ve kurumlara fiyatlandırma konusunda bilgi vermektedir. 

Ancak çim biçme fiyatlandırması için biçilecek olan çimlik hakkında detaylı bilgiye (çimliğin boyutu, zemini, sulama ve gübreleme gibi ilave hizmetleri) ihtiyaç duymaktadır.  Kullandığı döner bıçaklar sayesinde çimleri belli bir seviyede, düzenli olarak kesen çim biçme makinesi sayesinde bahçelerdeki çimlerin daha kalın ve sık çıkması  sağlanır. Çimlerin daha gür  çıkması ve her zaman canlı görünmesi için belli aralıklarla çim biçme hizmeti alınması gerekir. Özellikle bahar aylarında çimlerin sık sık sulanması ve haftada bir veya iki haftada bir  çimlerin kesilmesi gerekir.  Çim biçme Konya olarak hizmet veren ve sektördeki başarılı faaliyetleriyle bilinen Asıl Temizlik, bahçe düzenlemesine yönelik kaliteli ve profesyonel hizmet veren kurumsal bir firmadır .