Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Villa Temizliği

Anasayfa >Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa temizliği ile apartman dairesi temizliği arasındaki temek fark villaların daha büyük ve daha ince detayları bulunduğundan dolayı apartman dairesinin temizliğinden daha uzun sürmesi ve daha zahmetli olmasıdır. Villaların gösterişli ve müstakil olması temizliğinde daha titiz ve özenli davranılması zorunlu kılar. Ayrıca müstakil olmaları, bahçelerinde genellikle havuz veya benzer etkinlik alanlarının bulunması dolayısıyla bahçe ve ihtiyaç duyulduğu taktide dış cephe temizliği hizmeti de gerektirirler. Bu nedenle villa temizlik şirketleri sıradan temizlik şirketlerinin aksine daha detaylı ve büyük çaplı temizlik hizmeti sunabilen firmalardır. Konya villa temizliği alanında yetkin bir firma olan Asıl Temizlik firması, hem günlük veya haftalık rutin villa temizliği hizmeti hem de daha büyük çapta komple villa temizliği hizmeti vermektedir. 

Rutin villa temizliğinde, villada bulunan oda ve diğer alanların süpürülmesi, tozunun alınması, silinmesi; mutfak dolap ve tezgahının, fırın ve ocağın, wc ve banyoların temizlenmesi; bahçe ve havuzun temizliği gibi rutin işler yapılmaktadır. Ancak villaların 2 veya 3 katlı olduğu düşünüldüğünde rutin villa temizliği için bile bir kişinin görevlendirilmesi yeterli olmamakta, villanın büyüklüğüne göre çoğu zaman 2-3 kişi görevlendirilmektedir.  Bu nedenle villa temizliği veren şirketlerin hem personel hem de kullanılacak ekipman açısından sağlam donanıma sahip olmaları gerekmektedir. Konya villa temizliği işi yapan ve en sık tercih edilen villa temizlik şirketleri arasında yer alan Asıl Temizlik firması,  sahip olduğu deneyimli ve alanında uzman temizlik personeliyle profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktadır. 

Rutin villa temizliği dışında bahar temizliği veya genel temizlik olarak adlandırılan kapsamlı temizlik, villalarda yaptırılmak istenirse, bunu her açıdan karşılayabilecek bir altyapıya sahip olan Konya merkezli Asıl Temizlik firması, Konya villa temizliği alanında kendini ispatlamış bir işletmedir. Geniş çaplı villa temizliği, günlük temizlik kadar sık olmayan ancak günlük temizlikten çok daha detaylı yapılan temizliktir. Bu çerçevede cam silinmesi, halı, koltuk ve perde yıkanması, duvar ve kalorifer peteklerinin temizlenmesi, avize ve diğer aydınlatıcıların parlatılması, banyo, wc ve duşa kabinlerde bulunan girinti ve çıkıntıların temizlenmesi, kalebodur aralarındaki derzler veya silikonlar zarar görmüşse onların yenilenmesi, villada bulunan tüm oymalı yüzeylerin temizliği gibi oldukça kapsamlı bir temizlik hizmeti verilmektedir. Bunların daha fazlasını yapan Asıl temizlik firması saygın villa temizlik şirketleri arasında bulunmaktadır.