Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Ev Temizliği

Anasayfa >Ev Temizliği

Ev Temizliği

Konya ev temizliği oldukça kapsamlı bir terim olup, evde temizlenen pek çok şey bu kavram kapsamında ele alınmaktadır. Yaşadığınız evi süpürmeniz de ev temizliği kapsamında değerlendirilmekte; profesyonel temizlik hizmeti alıp,  duvar, halı, koltuk, cam vb. temizliğinden oluşan detaylı temizlik de ev temizliği şeklinde değerlendirilmektedir.  Ev temizliği Konya olarak faaliyet veren Asıl Temizlik firması, Konya’nın tüm ilçe ve mahallelerine detaylı ev temizliği hizmeti veren profesyonel bir firmadır.  Mutfak tezgah ve dolabından koltuk ve halıya, tavan ve köşeden tabana, çiçeğinden sehpasına, avizelerinden peteklere, balkon ve odalardan wc ve banyolara kadar aklınıza gelebilecek her alanı kapsayacak şekilde detaylı ve titiz bir temizlik hizmeti vermektedir. 

Detaylı bir ev temizliği yaptırmak isteyen kişiler, sıradan bir temizlikçiyi bulup ev temizliğini yaptırdığı zaman ya sıkı sıkıya tembihlemesi veya liste halinde temizlenecek yerleri ayrı ayrı belirtmesi gerekir. Ancak Asıl Temizlik firması gibi profesyonel bir firmadan alınacak ev temizliği hizmeti sayesinde kişileri tembihlemenize gerek kalmadan sizin de aklınıza gelmeyecek pek çok noktanın temizliği yapılmaktadır. Asıl Temizlik, ev temizliğinde dikkat edilecek hususlar, banyo ve wc temizliğinde kullanılacak ürünler, temizlik sırasında gözden kaçırılmaması gerekenler gibi hususlarda çalışanlarına eğitimler vermektedir. Böylece hem müşteri memnuniyetini sağlamakta hem de müşteri portföyünü artırmakta ve çeşitlendirmektedir.  Ev temizliği Konya olarak Asıl Temizlik firmasından kişi ve kurumlarca alınan temizlik hizmetleri firma garantisi kapsamındadır. 

Bilinçsiz şekilde yapılan banyo ve lavabo temizliklerinde kullanılan malzemelerden dolayı çoğu zaman kalebodur ve fayans aralarındaki derzlere, duşa kabin etrafındaki silikonlara zarar verilmektedir. Kullanılan bazı temizlik ürünleri derzlerin ve silikonların çıkmasına sebep olur. Bu durum hem su sızıntısına sebep olmakta hem de boşalan kalebodur aralarında kalan suyun koku yapmasına neden olmaktadır. Bu nedenle ev temizliği hizmeti alırken alanında uzman firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Evde kendi başınıza yapacağınız ev temizliği işleminde de kullanılan temizlik ürünlerine mutlaka dikkat edilmeli, ev temizlenirken evin kaleboduruna, parkesine veya koltuk ve halısına zarar verilmemelidir. Bu alanda oldukça yetkin bir firma olan Asıl Temizlik, ev temizliği Konya olarak yapacağınız tüm aramalarda karşınıza çıkabilecek kaliteli ve güvenilir bir firmadır.