Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Hakkımızda

Anasayfa >Hakkımızda

Konya Temizlik Firması

Konya Temizlik Şirketleri, Konya Temizlik şirketi, Mobil Kapıcı, Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği,  Fabrika Temizliği

Asıl Temizlik şirketi 2015 yılında Konya da faaliyette başlamış olup yaklaşık 5 yıllık bir uzman ekip ve ekipmanları İle hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız bulduğunuz tüm Alanları hijyenik ve sağlıklı güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Konya'nin her semt ve ilçelerine hizmet vermekte olup kalite, güleryüz ve sonsuz hizmet kalitesini ilke edinmiştir. Asıl Temizlik şirketi olarak uzman kadromuz ve siz değerli referanslarımız ile bu yolda ilerlemekteyiz. Yapmanız gereken tek şey sadece bir telefon ile randevu oluşturmak ve hizmetlerimizden faydalanmak.

MİSYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri profesyonel ekibimiz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü İhtiyaç için beklenenden fazlasını vererek sektörde en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak Toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli en üst seviyeye çıkartmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır. TEMİZLİK BİZE ZAMAN SİZE KALSIN sloganı ile siz müşterilerimize her zaman en iyisini Vermek için varız.