Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Mobil Kapıcılık

Anasayfa >Mobil Kapıcılık

Mobil Kapıcılık

Mobil kapıcılık temizlik hizmetleri, apartman sakinleri ve yöneticiler tarafından günden güne daha sık tercih edilmektedir. Mobil kapıcılık hizmeti alan apartman sakinleri sabit bir kapıcı bulundurmadığı için hem tasarruf ediyor hem de kapıcının sigorta primini yatırmak zorunda kalmadığı için yasal yükümlülük hissetmiyor. Bu durum yöneticiler tarafından daha kolay, daha sorunsuz ve daha az maliyetli olduğu için tercih edilmektedir. Türkiye’nin her yerinde kapıcılık hizmeti veren şirketler artmakta, kapıcılık daha kurumsal ve profesyonel hale gelmektedir. Konya mobil kapıcılık hizmeti veren ve Konya temizlik firması olarak faaliyet gösteren Asıl Temizlik şirketi  5 yıllık deneyimi bulunan oldukça genç, dinamik ve yenilikçi bir firma olup geniş bir alanda hijyenik ve sağlıklı temizlik hizmeti vermektedir. 

Her apartmana bir kapıcı istihdam etmek ve kapıcının maaş, sigorta pirimi, ve bazı durumlarda elektrik ve su faturalarının ödenmesi özellikle çok kalabalık olmayan apartman sakinlerine ciddi anlamdan büyük maddi külfet ve yasal sorumluluk yüklemektedir. Mobil kapıcılık ve konyada temizlik hizmetleri sayesinde kapıcıya ödene miktar, kapıcılık hizmetini veren kişiler mağdur edilmeden %50 azaltılmaktadır. Kapıcılık hizmeti veren şirketler tarafından sağlanan temizlik personeli, daimi kapıcı gibi her gün çöpleri toplamakta; sitenin ortak kullanım alanları, binanın merdiven, asansör ve bahçe temizliğini gerçekleştirmektedir. 2015 yılından bu yana  Konya’da faaliyet gösteren  Asıl Temizlik,  Konya mobil kapıcılık hizmeti veren profesyonel bir firma olarak güvenilir kapıcılık hizmetini uygun fiyatlarda vermektedir.  

Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşmaya başlayan mobil kapıcılık temizlik hizmetleri sayesinde apartmanların kapıcı dairelerinde oturan ve sadece bir apartmanın temizlik işinden sorumlu olan kapıcılık yerine Konya mobil kapıcı görevi yapan Asıl Temizlik gibi belli bir firmanın bünyesinde çalışan ve bağlı bulunduğu temizlik şirketi tarafından sigorta pirimi yatırılan, maaşı verilen bir uygulama olan mobil kapıcılık  sistemine  geçilmeye başlanmıştır. Apartman sakinleri ve yöneticiler tarafından hem maddi açıdan makul hem de profesyonel olduğu için tercih edilen mobil kapıcılık uygulaması hızla yaygınlaşmaktadır. Kapıcılık hizmeti veren şirketler bünyesinde çalışan temizlik personeli, her gün rutin temizliğin yansıra belli aralıklarla apartman içi ve çevresinde genel temizlik yapmaktadır.