Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa >İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Kurulduğu 2015 yılından bu yana kendini geliştirerek büyüyen Asıl Temizlik, Konya İnşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği zor ve daha fazla efor gerektiren bir işlem olduğu için inşaat sonrası temizlik Konya veya diğer şehirlerde ev temizliğinden ayrı bir sektör haline gelmiştir.  Bina temizliğinde insanları en çok uğraştıran şey inşaat sonrası yapılacak temizliktir. Zaman zaman bomboş evi süpürmek ve silmek daha kolay gibi gözükse de bu zannedildiği kadar ve pratik bir işlem değildir. İnşaat kalıntıları evdeki tüm kıvrım ve köşelerde, pencere ve camlarda, tüm dolapların hatta prizlerin içinde bulunmaktadır. Temizlenen oda ve bölmeler fark edilmeyen ve içinde inşaat kalıntıları bulunan bir yerden dolayı her an yeniden kirlenebilir. 

Ayrıca çoğu inşaat kalıntısı süpürmek ve silmekle çıkmaz, büyük çaba gerektiren kuvvetli ovalama veya kazıma işlemi gerektirir. Kalebodur üzerine yapışıp kalan alçı veya çimento artıklarının temizlenmesi için çoğu zaman kazınmaları gerekir. Aynı şekilde camlara yapışan sıva veya boya kalıntılarının da çıkartılması zahmetli bir iştir. İnşaat temizliği yapılırken ortaya çıkacak büyük çaplı, ağır moloz ve çöplerin taşınması, yeni ve asansörü faaliyete geçmemiş binalar için zahmetli ve yorucu bir işlemdir. Konya inşaat sonrası temizlik hizmeti veren Asıl Temizlik,  inşaat temizliği konusunda sahip olduğu ekipmanlar ve deneyimli ekibi sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde inşaat temizliğini gerçekleştirmekte, inşaat artıklarını bina dışına çıkartmaktadır. İnşaat sonrası temizlik Konya olarak 5 yıldır verdiği hizmetin kalitesini  artırarak sürdürmektedir.  

Konya inşaat sonrası temizlik olarak her zaman müşterilerinin yanında yer alan ve her soruna detaylı ve kalıcı çözüm üretme yeteneğine sahip olan Asıl Temizlik firması, binanın hem iç hem dış temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştirmekte, binadan bulunan moloz yığınlarını titizlikle toparlayıp bina dışına çıkartmaktadır. İnşaat temizliğine girişen kişiler çoğu zaman nereden başlayacağını bilmez ve  deneyimli olmadıkları içi aynı yeri birkaç defa temizlemek zorunda kalabilirler. Bu aşamada profesyonel inşaat temizliği hizmeti almak isteyen kişiler inşat sonrası temizlik Konya olarak hizmet veren Asıl Temizlik firmasını tercih ettikleri taktirde, alanında uzmanlaşmış temizlik personelleri sayesinde kaliteli ve titiz bir hizmet alacaktır. Tam anlamıyla 100% müşteri memnuniyeti hedefinde  çalışan kadrosu, temizlediği tüm binalarda kendileri yaşayacakmış gibi titiz ve dikkatli davranırlar.