Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Gündelik Temizlik

Anasayfa >Gündelik Temizlik

Gündelik Temizlik

Konya’da ev, ofis veya işyerleri temizliği için gündelik temizlik hizmeti talep eden firmalara, uygun fiyatlarda gündelik temizlikçi sağlayan Asıl Temizlik firması, müşterilerinin istediği gün ve saatlerde temizlik hizmeti ayarlamaktadır.  Gündelik temizlikçi Konya olarak Konya genelinde ev ve ofis temizliği yapacak becerikli ve titiz temizlik elamanı temin eden Asıl Temizlik firması, müşteri memnuniyeti temelinde hizmet vermekte, çalışanları için gündelik temizlikte dikkat etmeleri gereken hususlar konusunda eğitimler düzenlemektedir. 2015 yılında kurulan ve 5 yıllık deneyimi bulunan firma, sunduğu profesyonel hizmet sayesinde pek çok köklü firmadan daha kurumsal hale gelmiştir. Temizlik sektöründe kullanılan en yeni teknik ve ürünleri kullanmaya dikkat etmekte, alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Gündelik temizlik hizmetinin kapsamı ve sıklığı müşterilerinin talebine göre değişmektedir. Bazı müşteriler eve gelen temizlikçinin sadece evi temizlemesini isterken bazı müşteriler ütü, çamaşır, yemek gibi daha kapsamlı hizmetler talep etmektedir. Müşterilerin talep ettikleri hizmetler ve temizlenecek alanın büyüklüğü göz önünde bulundurularak gündelik temizlik fiyatları belirlenmektedir.  Gündelik temizlikçi talep eden kişilerden bazıları, evde sürekli bir temizlikçinin olması yerine kurumsal firmalardan sıklıkla sağladıkları temizlikçilerle rutin temizlik işleri halletmektedir. Bazı kimseler de, rutin ev temizliğini kendisi yapıp, bahar temizliği, bayram temizliği gibi daha kapsamlı ve derinlemesine temizlik gerektiren durumlarda çok sık olmayan aralıklarla gündelik temiz talebinde bulunmaktadır. Gündelik temizlikçi Konya olarak faaliyet gösteren Asıl Temizlik firması her türlü gündelik temizlikçi taleplerinde başvurulacak en iyi adrestir. 

Gündelik temizlikçi Konya olarak hizmet veren Asıl Temizlik firması, Konya merkez veya ilçelerinden temizlikçi talebinde bulunan kişi ve kurumlara gündelik temizlik konusunda uzmanlaşmış, deneyimli ve titiz personellerini göndermektedir. Pek çok insan evdeki rutin temizlik işlerini (süpürme, silme, toz alma) kendisi yapmakta, bahar temizliği gibi detaylı temizliğin yapılması gerektiği durumlarda gündelik temizlikçi talebinde bulunmaktadır. Detaylı temizlikte, camların silinmesi, tüm köşe ve duvarların temizlenmesi,  koltuk, dolap ve yatakların altının alınması hatta bazı durumlarda halı, koltuk ve perdelerin yıkanması gibi temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Halı ve koltukların yıkandığı büyük çaplı temizlikler genellikle yılda bir veya iki kere yapılan oldukça detaylı temizliklerdir. Bu işlemi temizlik şirketleri evde yıkama hizmeti kapsamında  evde gerçekleştirebileceği gibi, temizlik öncesinde evden teslim alıp, temizlik sonrasında eve teslim etmesi şeklinde de olabilmektedir.