Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Halı Yıkama

Anasayfa >Halı Yıkama

Halı Yıkama

Asıl Temizlik şirketi olarak Konya Halı Yıkama hizmetlerinde sektörümüzün en kaliteli hizmetini sunmaktayız. Asıl Temizlik firması olarak Fabrika Halısı yıkama konusundaki tecrübemiz sayesinde halılarınızda yıpranmaya sebep olmadan derinlemesine temizlik yapmaktayız. Ağır kimyasallar kullanılmadan yapılan halı yıkama hizmeti sayesinde müşterilerimizin halıları tertemiz ve sapa sağlam olarak teslim edilmektedir. Asıl Temizlik Halı yıkama şirketi olarak en uygun m2 fiyatı seçeneğimiz ile müşterilerimiz tarafından takdir edilmekteyiz. Halı yıkama firması olarak hizmet veren birçok firmanın aksine firmamız her halının özelliğine uygun yıkama yöntemi ile halıların en derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Halı yıkamacı olarak halıların temiz ve hijyenik hale getirilmesi bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Konya merkezinde halı yıkama hizmetimiz hijyen sağlaması için halılara yerleşmiş mikroorganizma ve bakterileri yok edecek yöntemleri uygulamaktadır. Bu sayede halılarınız sağlığınıza zarar oluşturacak organizmalardan arınmaktadır. Karatay, Selçuklu,Meram  ilçelerinde yer alan firmamız telefon etmeniz durumunda gelip adresinizden halılarınızı teslim almakta ve temizlenen halılarınızı adresinize teslim etmektedir. Kolayca halılarınızı temizletmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama Konya firmaları içinde diğer rakiplerinden üstün ve kaliteli hizmetleri ile rahatlıkla sıyrılan firmamız rekabete yeni bir soluk getirerek müşterilerimize müşteri kayıt sistemi üzerinden randevu oluşturma imkanı sağlıyor, ilk siparişlerinizden sonraki konya fabrikada halı yıkama siparişlerinizde otomatik olarak kayıtlı bilgileriniz ile sipariş vererek fabrikada halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Halı yıkama fabrikası ortamında halılarınız yıkama makineleri ile yıkanılarak halı kurutma işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sebeple halılarınız güvenle ve mikroorganizmaların üremesine fırsat vermeden hijyenik yıkama koşullarında işlem görerek adresinize teslim edilir. Biz Asıl Temizlik olarak kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak bugune kadar vermiş oldugumuz hizmetlerle siz kıymetli müşterilerimizin gurur kaynağı olmaya devam ediyoruz.