Konya Temizlik Firması | Profesyonel Temizlik İçin Adresiniz

Konyada en iyi temizlik şirketi

Anasayfa >Konyada en iyi temizlik şirketi

Konyada en iyi temizlik şirketi

Konya'da en iyi temizlik şirketi, Konya Temizlik şirketi, Mobil Kapıcı, Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği,  Fabrika Temizliği

En iyi temizlik şirketi Konya  dendiğinde akla gelen en güvenilir ve en kaliteli temizlik şirketi olan Asıl Temizlik firması, sunduğu hizmet, çalıştırdığı personel ve kullandığı ürünler sayesinde Konya’da en iyi temizlik şirketi  olarak anılmaya başlamıştır.  Selçuklu, Meram ve Karatay başta olmak üzere Konya’nın tüm ilçe ve mahallelerine detaylı temizlik hizmeti verme altyapısına sahip olan firma, hem ekip hem de ekipman açısından Konya’daki temizlik şirketleri arasında, müşterine en çok güveni verebilen işletmedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak hedefinde oldukça başarılı hizmetler vermektedir. Temizlik hizmeti verdiği daimi müşteri sayısının sürekli artması verdiği hizmetin kalitesini ve sağladığı müşteri memnuniyeti ortaya koymaktadır. 

Ev temizliğinin yanı sıra ofis, iş yeri, fabrika, inşaat sonrası bina, hastane, okul, kreş, yurt, kafe ve restoran gibi toplu yaşam alanlarının temizliğini gerçekleştirmektedir. Gündelik temizlikle birlikte sözleşme yaptığı kurumların düzenliği temizliğini de alanında uzman personeliyle gerçekleştirmektedir. Özelikle okul, hastane, öğrenci yurdu gibi kurumlara verdiği temizlik hizmetlerinde hijyen alanında eğitim almış personeller istihdam etmektedir. Temizlik sektöründe 5 yıl gibi kısa bir sürede elde ettiği başarılar Konya’daki temizlik şirketleri arasında Asıl Temizlik firmasını Konya’da en iyi temizlik şirketi  haline getirmiştir. En iyi temizlik şirketi Konya olarak faaliyetleri, kalite standartlarını günden güne artırarak sürdürmektedir. 2015 yılında kurulan şirket bugün Konya’nın en kurumsal temizlik şirketi haline gelmiştir. 

En iyi temizlik şirketi Konya olarak  hijyen ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinen Asıl Temizlik,  verdiği kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetlerine paralel olarak dış cephe temizliği,  bahçe bakım ve düzenleme, çim biçme ve haşere ilaçlama gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bahçe bakımı ve peyzaj alanında istihdam ettiği uzman ekibi sayesinde temizliğin her türlüsünü profesyonel yöntemler ve ileri teknoloji cihazlarla gerçekleştirmektedir. En iyi temizlik şirketi Konya diye yapılacak araştırmalarda karşınıza çıkacak olan Asıl Temizlik, aynı zamanda birbirine en çok tavsiye edilen Konya’daki temizlik şirketleri arasında, hatta başında yer almaktadır. Gerek ev ve kurum temizliklerinde gerek bahçe bakım ve düzenlemesindeki başarıları sürekli artmaktadır.